POŚCIEL DZIECIĘCA

Nasza pościel-Twój wybór

Organiczna i przyjazna dla środowiska bawełna i dzianiny

Organiczna bawełna  i przyjazne dla środowiska dzianiny.

Ręcznie wykonana pościel dziecięca pościel zabawki dla niemowląt MAŁE DUŻE  są wykonane z materiałów z certyfikatem O-EKO TEX

Oznacza to, że za każdym razem, gdy kupujesz jeden z naszych produktów dla dzieci niemowląt, możesz mieć pewność, że jest on bezpieczny dla Nich, ziemi i ludzi, którzy stworzyli tkaninę.

Jednostka certyfikująca zapewnia, że ​​przędza bawełniana jest uprawiana przy użyciu minimalnej ilości pestycydów i chemikaliów, zapewniając, że produkt końcowy jest bezpieczny dla dzieci w łóżeczku i bawiących się zabawkami,

Chociaż praktykowanie zarządzania środowiskiem jest droższe niż pozyskiwanie materiałów wypełnionych szkodliwymi chemikaliami, wiemy, że nasi klienci uważają, że spokój ducha jest wart dodatkowych pieniędzy.

Od naszych kocyków dziecięcych z bawełny organicznej po przyjazne dla środowiska zabawki dla niemowląt — możesz nam zaufać, że dostarczamy produkty najwyższej jakości.

najlepsza pościel dla dzieci

CO NAS WYRÓZNIA

02.

Twórcze

W  zabawnym stylu MAŁE DUŻE wyraża  poprzez swoje produkty to co najważniejsze dla dzieci. 

“Bogata wyobraźnia tworzy iskierkę w oczach “

01.

Niezwykłe

Ciągła kreatywność  MAŁE DUŻE  pozwala oferować bardzo unikalny styl 

Marka wykorzystuje pomysły w niezwykły i nieoczekiwany sposób.

Bawi mieszanką barw i twórczych „przypadków” i pozwala marzyć.

04.

Eksperymenty

Małe Duże – uwielbiamy nowe doświadczenia.

Pragniemy urzeczywistniając marzenia dzieci sprawiać uśmiech na ich twarzach.

Ta mieszanka inspiracji i otwartości na świat znajduje odzwierciedlenie w różnorodnej ofercie zaprojektowanej z myślą o ciekawskich dzieciach.

03.

Dla Was

Małe Duże– od 2010 roku zapewniamy Waszym dzieciom bezpieczeństwo i komfort podczas snu. W ofercie posiadamy niewątpliwie szeroką gamę produktów dla niemowląt oraz małych i dużych dzieci. Ponieważ produkcja  pościeli dla dzieci to nasza pasja , tak więc-produkujemy pościel dziecięcą , kocyki , otulacze, kołderki , komplety pościeli wraz z wypełnieniami, pościel haftowaną, poduszki,   zasłony do pokoju dziecka , rożki niemowlęce,  wkładki do wózka, ochraniacze do łóżeczka, poduszki, prześcieradła, kokony, maty podłogowe, narzuty, poszewki bawełniane oraz z wykorzystaniem dzianiny MINKY. Jednym słowem wszystko co niezbędne do łóżeczka i wózka Twojego maleństwa.

05.

Bezpieczeństwo

Wiemy, że nasi klienci uważają, że spokój ducha jest wart dodatkowych pieniędzy.

Od naszych kocyków dziecięcych z bawełny organicznej po przyjazne dla środowiska zabawki dla niemowląt — możesz nam zaufać, że dostarczamy produkty najwyższej jakości.