Nasza pościel-Twój wybór
Organiczna i przyjazna dla środowiska bawełna i dzianiny

Organiczna bawełna  i przyjazne dla środowiska dzianiny.

Ręcznie wykonana pościel dziecięca oraz   zabawki dla niemowląt MAŁE DUŻE  są wykonane z materiałów z certyfikatem O-EKO TEX

Oznacza to, że za każdym razem, gdy kupujesz jeden z naszych produktów dla dzieci niemowląt, możesz mieć pewność, że jest on bezpieczny dla Nich, ziemi i ludzi, którzy stworzyli tkaninę.

Jednostka certyfikująca zapewnia, że przędza bawełniana jest uprawiana przy użyciu minimalnej ilości pestycydów i chemikaliów, zapewniając, że produkt końcowy jest bezpieczny dla dzieci w łóżeczku i bawiących się zabawkami,

Chociaż praktykowanie zarządzania środowiskiem jest droższe niż pozyskiwanie materiałów wypełnionych szkodliwymi chemikaliami, wiemy, że nasi klienci uważają, że spokój ducha jest wart dodatkowych pieniędzy.

Od naszych kocyków dziecięcych z bawełny organicznej po przyjazne dla środowiska zabawki dla niemowląt — możesz nam zaufać, że dostarczamy produkty najwyższej jakości.

bezpieczna pościel dla dzieci

Bezpieczeństwo snu dziecka jest priorytetem dla każdego rodzica. Odpowiednio dobrana pościel odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa podczas snu.

Dbałość o bezpieczeństwo podczas snu jest niezwykle istotna dla zdrowia i dobrego samopoczucia naszych dzieci. Wybierając odpowiednią pościel, możemy zapewnić im komfortowy sen, jednocześnie minimalizując ryzyko wystąpienia niebezpiecznych sytuacji. Dlatego warto poświęcić uwagę wyborowi bezpiecznej pościeli dla naszych najmłodszych.

BEZPIECZNA POŚCIEL DLA DZIECI

najlepsza pościel dla dzieci
CO NAS WYRÓZNIA
Twórcze

W  zabawnym stylu MAŁE DUŻE wyraża  poprzez swoje produkty to co najważniejsze dla dzieci. 

“Bogata wyobraźnia tworzy iskierkę w oczach “


Niezwykłe

Ciągła kreatywność  MAŁE DUŻE  pozwala oferować bardzo unikalny styl pościeli dziecięcej

Marka wykorzystuje pomysły w niezwykły i nieoczekiwany sposób.

Bawi mieszanką barw i twórczych „przypadków” i pozwala marzyć.

Eksperymenty

Małe Duże – uwielbiamy nowe doświadczenia.

Pragniemy urzeczywistniając marzenia dzieci sprawiać uśmiech na ich twarzach.

Ta mieszanka inspiracji i otwartości na świat znajduje odzwierciedlenie w różnorodnej ofercie zaprojektowanej z myślą o ciekawskich dzieciach.Dla Was

Małe Duże– od 2010 roku zapewniamy Waszym dzieciom bezpieczeństwo i komfort podczas snu. W ofercie posiadamy niewątpliwie szeroką gamę produktów dla niemowląt oraz małych i dużych dzieci. Ponieważ produkcja  pościeli dla dzieci to nasza pasja , tak więc-produkujemy pościel dziecięcą , kocyki , otulacze, kołderki , komplety pościeli wraz z wypełnieniami, pościel haftowaną, poduszki,   zasłony do pokoju dziecka , rożki niemowlęce,  wkładki do wózka, ochraniacze do łóżeczka, poduszki, prześcieradła, kokony, maty podłogowe, narzuty, poszewki bawełniane oraz z wykorzystaniem dzianiny MINKY. Jednym słowem wszystko co niezbędne do łóżeczka i wózka Twojego maleństwa.

Bezpieczna pościel dla dzieci

Wiemy, że nasi klienci uważają, że spokój ducha jest wart dodatkowych pieniędzy.

Od naszych kocyków dziecięcych z bawełny organicznej po przyjazne dla środowiska zabawki dla niemowląt — możesz nam zaufać, że dostarczamy produkty najwyższej jakości.