Pościel dla dzieci bawełniana

pościel dla dzieci bawełniana

Spokojny sen ma duży wpływ na zdrowie dziecka. Dlatego warto zadbać o to, aby był jak najbardziej komfortowy, a także zdrowy. Ważną rolę dla snu poza, łóżeczkiem i odpowiednim materacem odgrywa pościel dla dzieci. Co zrobić aby na długo zachowała swoje walory?

Pościel dla dzieci bawełniana , jest przede wszystkim naturalna i zdrowa. Nie powoduje alergii i gwarantuje odpowiednią wentylację. Nie ma problemu aby można ją prać w wysokich temperaturach. Kolory nie wyblakną a sama pościel nie ulegnie zniszczeniu. Niezwykle istotna jest temperatura podczas prania. Ze względu na fakt, że dopiero pranie w temperaturze 60°C pozwala pozbyć się z nich różnego rodzaju drobnoustrojów oraz roztoczy. Dokonując prania zalecamy hipoalergiczne proszki i płyny , które nie zawierają sztucznych barwników i detergentów. Skóra niemowląt oraz małych dzieci jest bardzo delikatna i podatna na podrażnienia.

Nową pościel dla dzieci ZAWSZE powinno się wyprać przed pierwszym użyciem. Dotyczy to zarówno poszewek na kołdrę i poduszkę, jak i prześcieradła. To ważna czynność przed pierwszym użyciem!! Pranie nowej pościeli , pozwala usunąć ewentualne pozostałości z procesu produkcji oraz – co istotne w przypadku dzieci – nadać im przyjemnej miękkości.

Bardzo duży wpływ na to, że kolory pościeli nie będą ulegały wyblaknięciu oraz na długo zachowa swój należyty wygląd ma stosowanie się do zaleceń prania. Każdorazowo po zakupie nowej pościeli dla dzieci ,prosimy zapoznać się z jej metką, gdzie znajdziemy informacje na temat sposobu prania. Często spotykamy się z sytuacją niewłaściwej pielęgnacji pościeli. Prosimy unikać prania w temperaturach wyższych niż 60 stopni Celsiusza !!

Inną grupą naszych wyrobów są kocyki. W przypadku tego asortymentu zalecana temperatura prania w 30 stopniach Celsiusza. Wyższa temperatura nie jest wskazana ze względu na niejednorodny skład surowcowy produktu.

 

Stosowanie się do powyższych wskazówek z pewnością przyczyni się do wydłużenia czasu użytkowania naszych wyrobów. Wszystkim naszym klientom zawsze służymy radą i pomocą. Możecie Państwo zawsze zwrócić się o pomoc w razie wątpliwości.

etykieta symbole pralnicze
etykieta symbole pralnicze