Zainspirowani miłością-tworzymy dla Twoich dzieci

Małe Duże– od 2010 roku zapewniamy Waszym dzieciom bezpieczeństwo i komfort podczas snu. W ofercie posiadamy niewątpliwie szeroką gamę produktów dla niemowląt oraz małych i dużych dzieci. Ponieważ produkcja  pościeli dla dzieci to nasza pasja , tak więc-produkujemy kocyki otulacze,kołderki , komplety pościeli wraz z wypełnieniami,pościel haftowaną, poduszki,   zasłony do pokoju dziecka , rożki niemowlęce,  wkładki do wózka, ochraniacze do łóżeczka, poduszki, prześcieradła, kokony, maty podłogowe, narzuty, poszewki bawełniane oraz z wykorzystaniem dzianiny MINKY. Jednym słowem wszystko co niezbędne do łóżeczka i wózka Twojego maleństwa.

GWARANTUJĘ JAKOŚĆ

MAŁE DUŻE  -polska marka pościeli dla dzieci i niemowląt.

 

M. Orzechowska

Marzena Orzechowska

 Do pokoju dziecka produkujemy zasłony do pokoju dziecka we wspaniałych kolorach, wzorach i dowolnym rozmiarze.W naszej ofercie znajdą Państwo pościel dla dziewczynki, pościel dla chłopca zarówno do łóżeczka , do kołyski a także pościel do wózka oraz pościel w rozmiarach „dorosłych”. Mamy świadomość i bierzemy całkowitą odpowiedzialność za nasze produkty.


Całość produkcji wytwarzana jest w Polsce, w naszej szwalni znajdującej się w Lublinie. Niezbędne do produkcji surowce kupujemy w kraju, od naszych stałych dostawców. Znaczna część produkcji  trafia do sklepów na terenie całego kraju, jak również i Europy. Marka MAŁE DUŻE ceniona jest przez rodziców , a co nas najbardziej cieszy przez dzieci!! Nasi klienci często powracają do nas, a co za tym idzie darzą nas zaufaniem i doceniają jakość. Pościel dla dziecka to bardzo ważna kwestia dla każdego kto na co dzień sprawuje opiekę nad małym człowiekiem. Zaufały nam również szpitale i domy małego dziecka. Dostarczamy pościel i inne nasze wyroby wprost do tych instytucji, dla wszystkich dzieci..

 

 

Wszystkie nasze wyroby: pościele, koce , kołdry itd. produkowane są z materiałów najwyższej jakości. Więc są wykonane z bardzo delikatnych, przyjaznych dla skóry maluszka materiałów. Nie powodują  one  żadnych otarć, odparzeń czy uczuleń. Pościel dla noworodka powinna spełniać wysokie normy bezpieczeństwa, ponieważ jest to produkt mający stały kontakt z wrażliwą i delikatną skórą.


Na rynku znajdziemy mnóstwo różnych producentów pościeli dla dzieci , ale dopiero użyciu możecie Państwo ocenić ich jakość i walory użytkowe. I choć wszystkie powinny dobrze spełnić swoje zadanie, w praktyce bywa z tym różnie. Aby uniknąć problemów skórnych u najmłodszych, przed zakupem artykułów pościelowych dla najmłodszych  warto zwrócić uwagę na następujące  kwestie.

  • Materiał z przyjaznych dla skóry Twojego dziecka surowców

  • surowce stosowane w naszej pościeli  są wyjątkowo delikatne dla skóry malucha i pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

  • Źródło pochodzenia- w naszym przypadku jest to wyrób krajowy. Bez niebezpiecznej chemii, farby użytej do nadruku tkaniny jednym słowem bezpieczny

  •  Trwałość użytkowania znacznie różniąca się od wyrobów z rynków dalekowschodnich

  • Jakość materiałów i dokładność w wymiarach produktów

Nie mamy nic do ukrycia w aspekcie pochodzenia, wytwarzania i technologii. Wszystko to DLA WAS i WASZYCH DZIECI aby czuły się bezpieczne i szczęśliwe.

Do współpracy zapraszamy sklepy i hurtownie z akcesoriami dla dzieci i  niemowląt na terenie całego kraju.

KONTAKT

Małe Duże logo

MAŁE DUŻE MARZENA ORZECHOWSKA

         Ul. ZAMENHOFA 165

           20-453 LUBLIN

tel. 503 424 212

 

0